График работы: пн-пт с 9 до 19
Киев, ул Глубочицкая 33-37
  • banner.jpg
  • banner2.jpg
  • banner1.jpg
Багаторівневі стелі є складним дизайнерським рішенням в оформленні житлових і офісних приміщень.
 
 
   3 20140719 1109964954Завдяки сучасним конструкціям і матеріалам багаторівнева стеля може бути двох, трьох, чотирьох і більше рівнів. Багаторівнева стеля може бути спроектована і виготовлена з використанням гіпсокартонних конструкцій, які будуть використані як елемент дизайну. Також, велика частина стель виготовляється без гіпсокартонних елементів та кріпиться тільки на каркасі, що приховує всі технічні елементи. Такі конструкції створюються за допомогою полотна ПВХ або полотна тканини, закріпленої на каркасі. При цьому, можна комбінувати полотна різного кольору, фактури і розміру.
 
Також один або кілька рівнів такої стелі може бути прикрашений фотодруком або світлом LED освітлення, точковими світильниками або гарною люстрою. З правильним творчим підходом така стеля доповнить ваш інтер'єр і може стати справжнім витвором мистецтва.
 
    10 20150616 1896759763Натяжні стелі можна встановлювати в приміщеннях з будь-якою висотою стелі. Але слід пам'ятати те, що однорівнева натяжна стеля забере від висоти приміщення близько 35 мм. висоти. Кожен наступний рівень відбиратиме у висоти додатковий простір. Тому, при проектуванні конструкції стелі, потрібно враховувати висоту приміщення. Так, у високих приміщеннях (3,5-4м), велика кількість рівнів зробить приміщення затишніше. У приміщеннях з невисокою стелею, стеля з трьома і більше рівнями забере дорогоцінні сантиметри висоти.

    12 20150616 1503026999Сучасні конструкції дозволяють здійснити будь-який політ фантазії і створити ту стелю, яку ви тільки зможете уявити. За допомогою багаторівневої стелі можна розділити приміщення на різні зони, не вдаючись до різних перегородок.
Дуже хорошим прийомом збільшення простору приміщення є використання глянсових натяжних стель в комбінації з матовими. Глянець за рахунок своєї дзеркальної поверхні збільшує простір.

Звертайтеся в нашу компанію, і ми спроектуємо багаторівневу стелю, враховуючи всі ваші побажання.