График работы: пн-пт с 9 до 19
Киев, ул Глубочицкая 33-37
  • banner2.jpg
  • banner.jpg
  • banner1.jpg

Натяжні стелі з фотодруком

Натяжні стелі з фотодруком Київ
Натяжна стеля - це гладка матова або глянцева плівка ПВХ, або синтетична спеціальна тканина.
Наша компанія може нанести будь-який малюнок, або фотографію на натяжну стелю.
Розмір стелі може бути будь-якого розміру. Малюнок ідеально гладко і чітко наноситься на матеріал стелі. Найбільш привабливо малюнок виглядає на безшовних натяжних стелях. Це дозволяє уникнути непотрібних стиків і швів, які можуть спотворювати рисунок стелі.
 

Фотодрук на натяжних стелях у Києві від ACOS

 
Фарби, що використовуються для фотодруку, водостійкі, не вигоряють, не витираються і не токсичні. Фарба не тріскається при розтягуванні стелі при установці. Стелі з фотодруком можна встановлювати в ваннах, басейнах, кухнях, оскільки такі стелі не бояться вологи і малюнок на них не псується з часом.
Ми можемо надрукувати будь-яке зображення на вашій стелі, будь то картинка з інтернету, фотографія з вашого фотоапарата або малюнок вашої дитини.
Стильно і гармонійно виглядає поєднання фотографії на стелі з фотошпалерами у такому ж стилі.
Стеля з фотодруком - це ексклюзивний дизайн вашого інтер'єру. Такої стелі не буде більше ні у кого!

Фотодрук на натяжних стелях
Дуже гарно виглядає малюнок на прозорому або напівпрозорому полотні натяжної стелі з LED підсвічуванням, яке розташоване за полотном. Таким чином можна створити ефект літнього неба, відкритого вікна, скляного даху, верхівок  дерев, що змикаються.
Замовивши фотодрук у нас, ви отримуєте частину вибраної вами фотографії, надрукованій на невеликих відрізах матеріалу натяжної стелі для того, щоб завдяки пробникам ви вибрали оптимальний варіант матеріалу для вашої стелі.
Звертайтеся в нашу компанію і ми проконсультуємо вас з усіх актуальних питань та розрахуємо вартість бажаної вами стелі.