График работы: пн-пт с 9 до 19
Киев, ул Глубочицкая 33-37
  • banner1.jpg
  • banner2.jpg
  • banner.jpg
matoviy-01
Компанія «ACOS» пропонує великий асортимент стель, як за фактурою, так і по виробниках, задовольняючи будь-яке побажання покупця.
 
Пропонуємо Вам ознайомиться з фактурою матового натяжної стелі.
Матова плівка не має відблиску і імітує пофарбовану стелю водними емульсіями. Ця фактура відмінно вписується в класичний стиль оформлення приміщення, будь-то спальня або вітальня, але при цьому виглядає солідно. Колірна палітра матових натяжних стель дуже багата. Їх рекомендується встановлювати в тих приміщеннях, де акцент робитиметься на інтер'єр, а не на стелю. Найбільш затребуваними на сьогоднішній день вважаються пастельні тони: білий, бежевий, світло-фісташковий.
 
matoviy-02 Матові натяжні стелі часто використовуються для створення багаторівневих конструкцій. Дана фактура добре заглушає відображення і небажані відблиски, зберігаючи колір, не залежно від колірного рішення в дизайні інтер'єру. Така стеля вважається ідеальною для нанесення фотодруку, виділяючи барвисте зображення на полотні.
 
matoviy-03
Ми пропонуємо стелі провідних світових виробників Німеччини, Франції, Швейцарії та Італії, загострюючи Вашу увагу на якісній і сертифікованій продукції.