График работы: пн-пт с 9 до 19
Киев, ул Глубочицкая 33-37
  • banner.jpg
  • banner2.jpg
  • banner1.jpg
Однорівневою (простою) натяжною стелею називається конструкція стелі, яка встановлюватися в одній площині.
 5 2 20140719 1884654235Однорівневі натяжні стелі оцінять любителі класичного сучасного стилю. Така стеля додасть особливу родзинку вашому приміщенню. Він не буде виглядати масивно і грубо. Така стеля приховає недоліки перекриттів і не відніме багато простору. Однорівнева стеля ідеально підійде для невисоких приміщень т.я. втрата висоти буде мінімальною. Також, за допомогою глянцевої однорівневої стелі і правильному дизайнерському рішенню можна візуально збільшити висоту кімнати. За рахунок дзеркальної поверхні і відбиття світла стелею приміщення здається більш просторим і високим.
Такий вид стель не потребують великих фінансових витрат при його виготовленні і установці.

Дизайн однорівневих стель

На сьогоднішній день виробники натяжних стель пропонують широку палітру кольорів і різноманітність фактур полотен стель. Ми встановлюємо такі види однорівневих стель:

- Матові однорівневі стелі;
- Глянсові однорівневі стелі;
- Тканинні натяжні стелі;
- Стелі з фотодруком.
  3 20140719 1353387138Більш дешевою буде матова однорівнева стеля. Трохи дорожче буде глянцева стеля. Тканинна стеля коштує ще на рівень дорожче. Якщо ви хочете прикрасити будь-яку з цих стель фотодруком, це ще додасть вартість до ціни стелі. Але й вид такої стелі буде дуже цікавим. Також ми можемо комбінувати різні кольори полотен в стелі.


Фотодрук

  1 20140719 1132156216На будь-якій з перерахованих вище видів стелі можна нанести малюнок або фотографію. Якість такого принта буде дуже високою. Ви вибираєте будь-яке фото в Інтернеті чи зі свого фотоапарата, даєте його нам і ми друкуємо його на полотні стелі. Ми можемо зробити пробний друк вашого малюнка на невеликих шматках плівки різного кольору і фактури. З цих пробників ви виберіть найбільш прийнятний варіант.


Світло в натяжній стелі

В будь-який вид натяжної стелі ми можемо поставити люстру, врізати точкове освітлення, розмістити по периметру стрічку з LED лампочками.
  45 20150612 1203851383Дуже красиво виглядає підсвічування з LED ламп, які розміщуються за полотном натяжної стелі. Особливо ефектно виглядає стеля з фотодруком, підсвічений таким чином. Так створюється ефект весняного неба, освітлених верхівок дерев, заходу сонця і ще багато чого, на що здатна ваша уява. Також ми встановлюємо таку улюблену багатьма стелю - "нічне небо".
Звертайтеся до нас, і ми проконсультуємо вас щодо матеріалів, кольорів, технічних нюансів і вартості потрібної вам стелі.