График работы: пн-пт с 9 до 19
Киев, ул Глубочицкая 33-37
  • banner2.jpg
  • banner1.jpg
  • banner.jpg
Сатинові натяжні стелі - одна з представлених фактур нашої компанії. Полотно має легкий блиск і мінімальне віддзеркалення. Можна сказати, він має середній показник блиску, між матовими і лаковими натяжними стелями. Плівка має мікрорельєф, тому перетворює на гру світла, будь який відблиск. Вони отримали таку назву, за рахунок імітації сатиновою тканини.
 

Через специфічну гру світла, сатинова стеля відзеркалює від поверхні денне і штучне світло по-різному. При денному освітленні стеля буде мати своє світло, а в тих місцях, де на сатинове полотно потрапляє штучне освітлення, матиме відтінок ближче до білого.
 

Відтінки сатину дуже ніжні і самими затребуваними вважаються: білі, блакитні, світло-фісташкові і бежеві тони. Але до Вашого вибору представляється найрізноманітніша колірна гамма.
 

 
Таке покриття так само ідеально підходить для гіпсокартонних та багаторівневих конструкцій, як і інші фактури натяжних стель, втілюючи в реальність будь-які Ваші найсміливіші дизайнерські рішення.
 
 
 
Ми пропонуємо стелі провідних світових виробників Німеччини, Франції, Швейцарії та Італії, загострюючи Вашу увагу на якісній і сертифікованої продукції.