График работы: пн-пт с 9 до 19
Киев, ул Глубочицкая 33-37
  • banner2.jpg
  • banner.jpg
  • banner1.jpg
В натяжних стелях можна використовувати практично весь спектр наявних у продажу світильників і ламп. При підборі освітлення треба пам'ятати про дві ролі освітлювальних приладів.
 
Перша роль - це функціональна частина світла. Потрібно враховувати яскравість освітлення, то, куди він буде потрапляти і можливість його регулювання. Також враховувати, чи будуть в приміщенні проводиться святкові заходи або прийом гостей. В цьому випадку потрібне яскраве освітлення у всій кімнаті. Якщо ж в приміщенні є робочі зони, то саме в них потрібно встановити інтенсивне світло.
Друга роль освітлення - це дизайнерська. Світло створює особливу атмосферу в приміщенні. Також за допомогою світла можна візуально змінити сприйняття розміру приміщення. Від правильно підібраного освітлення залежить настрій і самопочуття перебуваючих у приміщенні людей, їх упевненість у своїх силах і працездатність.


Сприйняття освітленого приміщення

Підсвічування стелі по всьому периметру робить приміщення візуально вище. При підсвічуванні стелі, світильниками, розташованими на стінах, стеля теж сприймається вище. Світло, спрямований на стіни зі стелі робить стелю візуально нижче.
Світла глянцева стеля, за рахунок відбиття світла, робить кімнату візуально більше. Яскраві стіни додадуть додатковий обсяг приміщенню.
Поздовжньо розміщені світильники візуально збільшують довжину приміщення.
 

Світильники, які можна використовувати з натяжними стелями

Дуже модним і красивим є вид освітлення натяжної стелі «зоряне небо»
Виготовлення такої стелі може бути реалізовано двома способами.
 
Спосіб 1.
До монтажу полотен стелі монтується або один або безліч джерел світла на стелю. Використовуються діодні лампи т.я. у звичайних лампочок термін служби не тривалий, а під полотном стелі ви їх не зможете змінити. Монтується перший шар світлонепроникної тканини з отворами. Другий шар - напівпрозора плівка, на яку проникає світло з маленьких отворів попереднього шару.
 
Спосіб 2.
Під полотно стелі, переважно синього або іншого темного кольору, розміщуються дрібні точкові джерела світла від світлодіодів або оптоволокна. Для частини світильників прорізають отвори в полотні стелі, а частина - так і залишають під полотном.
Світло може управлятися мікропроцесором і тоді освітлення натяжної стелі може динамічно змінюватися.
 

Підсвічування по периметру стелі

Таке підсвічування робить кімнату візуально більше і менше стомлює очі. При такому освітленні можна комфортно працювати за комп'ютером або дивитися телевізор. Щоб зробити таке освітлення, по периметру кімнати монтується короб з гіпсокартону з нішею для прихованого підсвічування. Полотно стелі кріпиться до каркаса короба. Є й інший спосіб. Можна приклеїти до стін по периметру стелі карниз, в який вкладається світлодіодна стрічка.
 

Центральне освітлення. Люстра

Прикріпити люстру в натяжну стелю не складає труднощів. Перед натяжкою стелі робиться кріплення для люстри. На полотно, точно під кріпленням для люстри наклеюється армуюче кільце. По його внутрішньому краю полотно вирізається. У проріз випускаються дроти і підключаються до люстри. Люстра вішається на гак. Дроти підбираються, виріз в стелі прикривається декоративною накладкою люстри.
 

Зовнішні і внутрішні точкові світильники

Для фахівця не складе особливих труднощів врізати точкові світильники в натяжні стелі будь-якого типу. Зовнішні світильники яскраво світять, їх світло відбивається самою стелею і ці світильники стелю і підсвічують. Вони висвітлюють великий радіус зовнішнього простору. Лампи для них можна вибирати більшої потужності, т.к. вони добре охолоджуються. Для світильників, які врізані в натяжну стелю і в яких лампа знаходиться всередині, потрібно вибирати лампи меншої потужності через погане охолодження.
 
За вашим бажанням ми зможемо спроектувати і встановити в вашу стелю будь-які джерела освітлення. Дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті.